Rybářka PhDr. Marie Nováková
cestovní agentura Rybářka

Chaty a rekreační zařízení
s možností rybaření
e-mail: rybarka@rybarka.cz, tel. 777 840 430

Chaty a rekreační zařízení s možností rybaření

chata Jitřenka
ČR - VN Smolenská /Malonínský potok, č. r. 451 020, 7 ha/ - Jevíčko
chata Jitřenka
Český rybářský svaz - východní Čechy, č.r. Malonínský potok, 451 020, 7 ha
chata, max. kapacita: 8+3/děti/
8+3/děti/
termín: VI.-X.
VI.-X.
el. proud (pokud se nachází u ceny, platí spotřebu klient)
objekt × m od vody (Případné rozdílné vzdálenosti na koupání a rybolov uvedeny): 20 m
20 m
sociální zařízení: 2xWC suché
vodní zdroj (neznamená zdroj pitné vody)
ložní prádlo ne
teplá a studená voda
parkování
pobyt se psem po dohodě
Jednopodlažní, velmi prostorná chata o výměře 200 m2, společenská místnost (SAT-TV, HIFI) s kompletně vybavenou kuchyní (2 x lednice, el. sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice). Tři samostatné ložnice po rekonstrukci v dispozicích 2+2, 2+1, 4 (postele pro 8 dospělých + 3 menší pro děti, možnost dalších vlastních přistýlek a případného zapůjčení 1 dětské cestovní postýlky), koupelna /T+S/ - sprchový kout, prostorná zastřešená veranda s posezením a nádherným výhledem na vodní nádrž. Velké zatravněné prostranství vedle chaty /pískoviště, bazén a trampolína/ + 2x suché WC (klasicka "kadibouda" v rohu zahrady, udržované) + venkovní kuchárna a horní udržovaný pozemek vhodný pro různé aktivity nebo stanování (cca 20 x 40 m). K dispozici je dále 1x podsadový stan s matracemi, ohniště a gril.
Délka pobytu: dní
Podrobné informace o objektu
Cena nezahrnuje: spotřebu el. energie /cca 9,00,-Kč/ kWh/, úklid /pokud nebude chata předána uklizená/,
Poznámky: Kauce: Kč 2 000,--, neposkytuje se ložní prádlo, krátkodobé pobyty po domluvě /mob. 777 840 430/ - cena Kč 1 950,--/den
Poloha: 49°37'29.492"N, 16°40'29.074"E,
Přímo u Smolenské nádrže na kraji lesa s nádherným výhledem na vodní nádrž. Okolní pozemek 2000 m2 (oplocený), rozdělen na tři na sebe navazující části – parkoviště pro 4 auta, velké zatravněné prostranství vedle chaty. Ideální místo nejen pro rybáře, ale i pro rodiny s malými dětmi.
Ubytování: 8 dospělých + 3 děti, po dohodě lze i více- ve stanech na okolním pozemku chaty. Ložní povlečení se neposkytuje /vzít vlastní/, zákaz kouření v interiéru; i když je zdroj vody ze studny dle rozborů velice kvalitní, doporučujeme zajistit vlastní zdroje pitné vody (např. balenou). Vzhledem k obdobím dlouhodobého sucha prosíme uživatele o šetrné zacházení se zdrojem vody. Pobyt se psem po domluvě. Pobyty v květnu po domluvě.
Stravování: vlastní, restaurace, – Velké Opatovice nebo Jevíčko
Sport a zábava: Okolí Jevíčka je ideální pro cykloturistiku (Javoříčské jeskyně, Hrad Bouzov, zřícenina hradu Cimburk, Macocha).
Obchody: nákupní středisko, lékař – Velké Opatovice nebo Jevíčko
Koupání a rybolov: Bazén o průměru 4 m /3,66 x 1,1 m/ nebo koupaliště ve Velkých Opatovicích, přehrada /nově vybagrovaná/ - 20 m - revír zarybněn. Platí pouze místní povolenky a zakoupené hostenky, které je možno po dohodě zajistit - hostenka pouze pro členy RS.
Termín 
Cena za: Ceny
&
rezervace

Hledat v nabídce

Oblast/revír:
Destinace:
Termín:
Počet osob:
Cena za týden:
Vybavení a možnosti:
loď je součástí objektu
pobyt se psem ano
pobyt se psem po dohodě

Partneři